Проектування інженерних систем

Проектування інженерних систем (механічних, електротехнічних, сантехнічних, слабострумних)- складний процес, що полягає у власному розрахунку системи, оцінці необхідної кількості, а також номенклатури обладнання. Проектування інженерних систем - важливий етап при проектуванні всіх будівель: і житлових, і промислових. Проектування систем вентиляції включає в себе наступні етапи:

 • Проектування загальної схеми вентиляції;
 • Розрахунок обладнання;
 • Складання техніко-економічного обгрунтування проекту;
 • Розробка робочого проекту системи вентиляції.

Грамотно складений проект системи вентиляції дозволяє досягти збалансованої роботи обладнання, витримати основні параметри повітрообміну. Проектування вентиляції промислової будівлі повинно здійснюватися із застосуванням передових технологій, тому що від якості вентиляційної системи залежить подальша робота всього об'єкта.

Розраховуються інженерні системи, в тому числі і система вентиляції, по нормативній документації. Головний нормативний документ при проектуванні систем вентиляції - список будівельних норм та правил СНіП 41.01-2003 "Проектування опалення, вентиляції та систем кондиціювання повітря".

Львівський проектний інститут пропонує повний перелік послуг з проектування вентиляційних та інших інженерних систем: складання креслень і кошторисів, підбір обладнання для систем побутової та промислової вентиляції. Всі роботи виконуються в строгій відповідності до встановлених норм, технічного завдання та побажаннями замовника. Розрахунки виконуються висококваліфікованими фахівцями із застосуванням передового програмного забезпечення, що дозволяє оптимізувати технічні рішення і досягти максимальної якості проектної документації, виконати проектування вентиляції промислової будівлі або житлового проекту якісно і швидко.

 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики