Генеральне проектування

Генеральне проектування – це послуга з виконання містобудівної документації, робочого проекту та авторського нагляду, експертизи проектної документації та координації проектних рішень, спрямованих на реалізацію інвестиційного проекту.

Львівський проектний інститут є генеральним проектувальником, який за роки свого існування виконав величезну кількість робіт на об'єктах різного призначення, отримавши авторитет і визнання на території України і за кордоном.

Генеральний проектувальник є відповідальним за:

 •  весь комплекс виконаних завдань, зазначених у договорі;
 •  розподіл завдань для інших компаній;
 •  звіти про завершення об'єктів.
 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики