Архітектурне проектування

Архітектурне проектування будівель будь-якого класу

 

Архітектурне проектування –  це розробка робочих проектів, ескізних проектів будівель різного призначення, а також проектної документації на реконструкцію чи нове будівництво. Це трудомістке та відповідальне завдання, успішне виконання якого можливе лише за активної участі Замовника у проекті.

 

Архітектурне проектування будівель та споруд виконується у відповідності з вимогами заключно-дозвільної документації, а також згідно із технічним завданням на проектування приміщень.

 

Ви можете довіритися досвідченим спеціалістам нашого інституту, справжнім професіоналам напрямку архітектурного проектування. Ми гарантуємо,  що Ваш проект – у надійних руках!

 

Архітектурне проектування громадських приміщень

 

Ми розробляємо комплексні рішення для архітектурного проектування громадських приміщень різного призначення, а саме:

 •  багатофункціональних комплексів; 
 •  багатоповерхівок; 
 •  бізнес-центрів; 
 •  торгівельних центрів; 
 •  адміністративних будівель; 
 •  офісних центрів; 
 •  готелів. 

Фахівці «Львівського проектного інституту» добре знають, як поєднати комфорт, практичність і естетику у своїх роботах, тому під час виконання архітектурного проектування ми звертаємо увагу на призначення, деталі та особливості майбутньої споруди, а також особливості ландшафту, конфігурацію ділянки та норми правил забудови. Завдяки нашому проектуванню, омріяна Вами будівля стане оригінальним зразком сучасного архітектурного стилю, згідно останніх європейських стандартів.

 

 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики