Авторський нагляд

Якщо Ви бажаєте, щоб розроблений дизайн-проект виправдав Ваші сподівання – обов'язково замовляйте Авторський нагляд. Ця послуга дозволить Вам бути впевненим у якісному результаті будівництва. Повірте, її вартість не зіграє великої ролі у структурі Ваших витрат. Іноді усунення недоліків та помилок будівельників коштує дуже дорого, особливо, коли їх було виявлено несвоєчасно. До того ж, у процесі будівництва виникає безліч запитань та різноманітних проблем, вирішувати які потрібно на місці, негайно, кваліфіковано. Без досвіду спеціалістів це дуже непросто.

Авторський нагляд проводиться, насамперед, для забезпечення відповідності архітектурно-стилістичних, технологічних, будівельних та інших рішень, затверджених Замовником в проектній документації, при здійсненні ремонтно-будівельних робіт.

Цей комплекс заходів вважається обов’язковим при будівництві об’єктів високої категорії складності. Авторський нагляд здійснюють представники нашого проектного інституту при зведенні об’єктів капітального, житлового та промислового призначення.

Організовуючи авторський нагляд, ЛПІ, як відповідальний генеральний проектувальник, здійснює ведення журналу авторського нагляду.

 

 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики