Погодження, експертиза та затвердження проектної документації в органах державного нагляду та контролю

Замовник може починати будівництво, коли вся проектна документація готова і погоджена в державних органах для отримання необхідних дозволів.

Всі частини проекту ("ЕП", "П", "РП"), які затверджуються, необхідно погодити з місцевими органами містобудування і архітектури, відповідно до місцевих правил забудови.

Важливим є дотримання наступних вимог:

 • погодженість з архітектурно-планувальними рішеннями місцевих органів; 
 • раціональне використання відведеної території; 
 • відповідність до передбачених рішень архітектурно-планувального завдання містобудівної документації.

За наявності особливих умов розміщення об’єкта (історичні зони міст, зсувні території та ін.), необхідно, за вказівкою органів містобудування та архітектури, погодити проектну документацію з відповідними інстанціями.

Основні випадки, що потребують погодження з органами містобудування та архітектури:

 • зміна кольорової гами фасадів будівель;
 • зміна архітектурних рішень, які впливають на характер навколишньої забудови, що склалась раніше;
 • зміна конструкторських рішень, які можуть викликати небезпечні ситуації в майбутньому.

Також існує перелік проектів, які, у відповідності до законодавства, можуть не підлягати комплексній державній експертизі. Їх визначає «Держбуд України».

Ми, як проектний інститут, несемо повну відповідальність за якість проектних рішень і дотримання вимог нормативних документів, відповідно до чинного законодавства.

Розроблена нами проектна документація ("ЕП", "П", "РП") затверджується за наявності позитивного комплексного висновку державної експертизи.

Затвердження фіксується в офіційному документі у формі Наказу (розпорядження або рішення). В документі про затвердження наводяться основні дані і техніко-економічні показники.

 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики