Відгуки клієнтів

 • img

  "Керівництво корпорації відзначає професійний підхід спеціалістів інституту до даного проекту, а ЛПІ як надійного партнера в проектному бізнесі…"

  Криштоф ТалерГенеральний директор ТОВ "Церсаніт Інвест"
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики
 • img

      " ТОВ "ВРМ" в рамках інвестиційного проекту заключило договір з ВАТ "ЛПІ-14" щодо виготовлення проектної документації на предмет реконструкції багатоповерхової будівлі під офісно-діловий комплекс класу "В+".

  ...рівень виконання робіт задовольнив Замовника щодо професійності, якості та термінів."

  Біскуп В.Директор ТОВ "BPM"
 • img

  Керівницто компанії відзначає високий професійний рівень спеціалістів інституту, їхню креативність в проектних рішеннях, а "Львівський проектний інститут" як надійного бізнес партнера.

  Юрій СтогнійДиректор ТОВ "SoftServe"
 • img

  "Спеціалістами інституту відповідно до “Правил обстежень, оцінки технічного стану та паспортизації виробничих будівель і споруд ” …виконано роботи по технічному обстеженню і обмірах будівель і споруд (78 об'єктів) на всій території України. Роботи проведені на високому професійному рівні…"

  Іванов І.І.Заступник директора Філії МН "Дружба" ВАТ "Укртранснафта"
 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Адміністрація компанії високо оцінює професійні якості спеціалістів інституту в проектуванні і ЛПІ в цілому, як надійного партнера в співробітництві."

  Й. СедерхолмДиректор ДП "Датський текстиль"
 • img

  Наявність відповідних структурних підрозділів, матеріально-технічної бази, висококваліфікованих спеціалістів та досвіду дали можливість  ВАТ "ЛПІ-14" виконати одну із основних вимог Договору- дотримання календарного графіку здачі проектних робіт.
      Керівництво Головного управління праці та соціальнго захисту населення відзначає високий професійний рівень спеціалістів інституту.

  В. МартинякНачальник головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації
 • img

  Хотілось би  відмітити злагоджену  роботу ваших співробітників, які перед кожним етапом роботи проводили консультації, проявляли ініціативу в роботі та враховували побажаннями технічних працівників нашого підприємства. Всі технічні моменти, які виникали в процесі  співпраці, вирішувались швидко та фахово.

  Пакіж С.П.Директор ЛМКП "Львівтеплоенерго"
 

Проекти