Аудит витрат

Аудит витрат — це незалежна перевірка правильності формування собівартості, складу витрат та збитків на будівництві об’єкту, правильності формування бухгалтерського обліку.

Спеціалісти ЛПІ у випадку:

 1. проведення аудиту витрат будівництва для інвестора нададуть послуги, які являть собою комплексну перевірку фінансової і технічної документації, направлену на виявлення:
  • помилок в розрахунках собівартості
  • витрат, які надлишково включені в кошторисний розрахунок або в акти приймання виконаних робіт (приписки)
  • завищення собівартості робіт, матеріалів і послуг, які враховуються у собівартості будівництва відносно встановленої в регіоні будівництва ринкової собівартості цих робіт, матеріалів та послуг;
 2. проведення аудитувитрат будівництва для будівельної організації
  • перевірка правильності віднесення витрат на виробничі рахунки
  • перевірка відповідності фінансової звітності даних первинному обліку
  • організація аналітичного обліку на виробництві
  • перевірка оплати праці

Результатом аудиту, який проводиться робочою групою (спеціалізовані фахівці та інженери-кошторисники) є або аудиторське заключення, або експертний висновок відповідної форми.

Як правило, практика проведення аудиту витрат на будівництві приводить до зменшення витрат інвестора і дисциплінує контрагентів в процесі будівництва.

 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики