Контроль якості робіт

Сучасне будівництво — це складний спеціалізований вид діяльності. Підхід до будівництва об’єкту передбачає стосунки між замовником, підрядником та контролюючою стороною, яка професійно вирішує питання, пов’язані з вартістю та якістю на всіх етапах підготовки і ведення проектно-будівельних робіт.

ЛПІ надає комплекс послуг, пов’язаних з представленням повної технічної інформації про хід проектування та будівництва об’єкту на будь-якому етапі проекту, яка необхідна для прийняття грамотних і своєчасних управлінських рішень.

ЛПІ проводить консультації для Замовника по технології ведення проектно-будівельних та монтажних робіт, проводить контроль необхідності і достатності витрат для будівництва об’єкту.

ЛПІ здійснює авторський нагляд за будівництвом у строгій відповідності до вимог ТУ, ДБН і координує діяльність підрядника в процесі будівництва.

ЛПІ виконує обстеження будівель і споруд, в результаті яких визначається їх надійність та довговічність.

По всіх видах такого роду діяльності наші клієнти отримають кваліфіковані звіти, які відповідають чинному законодавству та державним будівельним нормам України.

 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики