Обслуговування іноземних інвесторів

В Україні активно ведуть діяльність інвестори із ближнього та дальнього зарубіжжя пов’язану із зведенням промислових і громадських об’єктів.

Для того щоб почати будівництво, їм необхідно здолати ряд труднощів, серед яких:

 • знання сучасних українських будівельних норм та правил
 • знання бухгалтерського обліку в будівництві
 • проходження дозвільної системи, ліцензування будівельної діяльності
 • знання системи ціноутворення на будівельні роботи, послуги та матеріали в регіоні будівництва
 • взаємовідносини з органами виконавчої влади, процедури узгодження.

Компанія ЛПІ є цією компанією, яка готова допомогти інвестору найбільш ефективно здолати ці проблематичні бар’єри, виконати окремі роботи або надати вибіркові послуги, а також взяти на себе весь комплекс робіт з управління проектом, виконати функцію замовника, генерального підрядника або наглядові функції в ході реалізації інвестиційного проекту.

Працюючи з нами, Ви економите час і свої ресурси.

 

Відгуки клієнтів

 • img

  " В рамках  підготовки України до проведення чемпіонату Європи   по футболу "Євро 2012" ДМС України визнала ВАТ "ЛПІ №14" переможцем тендеру на предмет: "Виготовлення проектів будівництва МАПП "Дякове", "Дзвінкове", "Косино"…

  Керівництво Виноградівської митниці відзначають високий професійний рівень та підхід фахівців інституту до даного проекту. Всі етапи проекту проводяться відповідно до календарних графіків ….  "

  Костроба Ю.Ю.Т.в.о. заступника начальника Виноградівської митниці
 • img

  "Співпраця з ВАТ "Львівський проектний інститут №14" розпочалась у 2007 році щодо проектування нового заводу з виробництва харчових продуктів в с. Смолигів Луцького району Волинської області ...

  Корпорація Nestle висловлює подяку спеціалістам проектної компанії ВАТ "ЛПІ 14" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектного бізнесу."

  Девід ЦіммерманнКерівник відділу будівництва фабрики