Історія

2012

Інститут завершив реалізацію масштабного проекту міжнародної сінгапурської компанії Flextronics International Ltd - завод з виробництва вузлів та виробів електронної промисловості, на якому працює понад 2000 чоловік.

2010—2011

У зв’язку із приведенням своєї діяльності у відповідність до норм Закону України "Про акціонерні товариства", ВАТ "Львівський проектний інститут № 14" перейменовано у Приватне  акціонерне товариство "Львівський проектний інститут" (ЛПІ), яке є правонаступником Відкритого акціонерного товариства "Львівський проектний інститут № 14".
Впроваджена система управління якістю за стандартами ISO 9001:2008.
ПрАТ "Львівський проектний інститут" нагороджено дипломом І ступеня Мінрегіонбуду України, як переможця конкурсу у номінації "Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення" при спорудженні об’єкту "Фабрики з виробництва харчових продуктів "Nestle Torchyn" у с.Смолигові Луцького р-ну Волинської області".

2009

ЛПІ бере активну участь в рамках підготовки України до "Євро-2012". Компанію визнано переможцем у тендері, який проводила Державна митна служба України з виготовлення "Робочих проектів" будівництва міжнародних автомобільних пунктів пропуску Виноградівської митниці у Закарпатській обл.

2006—2008

Початок співпраці з іноземними інвесторами. Адаптація проекту корпорації "Cersanit" з будівництва фабрики санкераміки і керамічної плитки у м. Новоград-Волинський. Надання проектно-інжинірингових послуг для корпорації "Nestle" у будівництві фабрики з виробництва харчових продуктів у с.Смолигів Волинської обл.

2005

Проведено технічне переоснащення матеріально-технічної бази інституту та впроваджено ліцензійне програмне забезпечення "Ліра", "Парус" та "Мономах" для проведення конструкторських розрахунків в проектуванні.

2001—2004 

Отримано дозвіл на виконання обстежень будівельних конструкцій та на проектування веж мобільного зв'язку. Започатковано співпрацю з Філією "Магістральні нафтопроводи "Дружба" ВАТ "Укртранснафта". Виконано замовлення по проектуванню веж для ЗАТ "Київстар-GSM" та ЗАТ "UMC".

1992

На базі ВАТ "ДПІ-14" засновано Відкрите акціонерне товариство "Львівський проектний інститут №14" (ЛПІ-14).

1980

Присвоєно статус "головного" в галузі легкої промисловості по системах автоматизованого проектування (САПР).

1958—1977

Створено Львівську філію ДПІ-5 м.Києва Міністерства легкої промисловості СРСР; Проектування та будівництво власного 6-поверхового адміністративно-виробничого корпусу інституту. Наказом Мінлегпрому СРСР на базі Львівської філії ДПІ-5 створено Державний проектний інститут №14 всесоюзного значення.